DÜNYA KANSER HAFTASI
Dünya Kanser Haftası

1-7 Nisan Dünya Kanser Haftasında önemi giderek artan, erken tanı ve tedavi yöntemleri ile atlatılabilecek bir hastalık olan kanser hastalığına dair farkındalık yaratmaya yönelik çalışmalar ve taramal..

ANAOKULU VELİ TOPLANTISI
Anaokulu Veli Toplantısı

2023-2024 Eğitim Öğretim yılı 2. Dönem Anaokulu Randevulu Bireysel veli toplantımızı gerçekleştirdik. Katılım sağlayan tüm velilerimize teşekkür ederiz...

DÜNYA DOKTORLAR GÜNÜ
Dünya Doktorlar Günü

Tüm dünyada bilime ve insanlığa değer katarak büyük bir özveri ile çalışan tüm doktorlarımızın 30 Mart Dünya Doktorlar Günü kutlu olsun...

MART AYI KİTAPSEVERLERİMİZ
Mart ayı KİTAPSEVERLERİMİZ

Mart ayı KİTAPSEVERLERİMİZ..

TİYATRO ETKİNLİĞİ
TİYATRO ETKİNLİĞİ

Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında okulumuzda "Keloğlan Mutluluk Ormanında" tiyatro gösterimi yapılmıştır...

SİNAVMUN 2024
SinavMun 2024

Ladies and Gentlemen, SinavMun 2024 has come to an end! Our delegates debated on topics about their committees and worked real hard! So, thank you for your effort. We had so much fun together. It was..

DÜNYA “Pİ GÜNÜ”
Dünya “Pİ Günü”

Dünyanın birçok yerinde her yıl 3’üncü ayın 14’üncü günü olan 14 Mart, Dünya “Pİ Günü” olarak kutlanmaktadır. Pİ Günü’nün 14 Mart olmasının sebebi, çemberin çevresinin çapına oranı olan Pi sayısının 3..

TIP BAYRAMI
Tıp Bayramı

Her koşulda gece gündüz demeden fedakarca görev yapan tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun...

BİLİM VE TEKNOLOJİ HAFTASI
Bilim ve Teknoloji Haftası

Her yıl 8-14 Mart tarihleri arasında kutlanan Bilim ve Teknoloji Haftası, bilimsel gelişmeleri kutlamak, bilim ve teknolojinin hayatımızdaki önemine vurgu yapmak ve teknolojiye olan ilgiyi artırmak am..